آشنایی راهپیمایان ۲۲ بهمن با کارویژه‌های جمعیتی بنیاد ۱۵ خرداد

بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام امسال هم در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن حضوری پررنگ داشت.

بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام امسال نیز همچون سنوات گذشته با برپایی غرفه ویژه در مسیر راهپیمایی ۲۲ بهمن به مناسبت چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در این مراسم حضوری پررنگ و تاثیرگذار داشت.

بر اساس این گزارش، مدیرعامل، معاونین، مدیران، کارکنان و تعدادی از گروه‌های جهادی همکار با استقرار در غرفه بزرگ بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام در مسیر راهپیمایی شکوهمند یوم‌الله ۲۲ بهمن به ارائه خدمات مختلف به راهپیمایان پرداختند.

آشنایی راهپیمایان ۲۲ بهمن با کارویژه‌های جمعیتی بنیاد ۱۵ خرداد


پذیرایی از مهمانان، برگزاری مراسم مختلف و اهدای اقلام متنوع فرهنگی مرتبط با حوزه جمعیت و جوانی به راهپیمایان و به ویژه کودکان و نوجوانان از جمله فعالیت‌های صورت گرفته در غرفه بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام بود.

معاونین و کارکنان بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام همچنین کارویژه‌های متنوع جمعیتی این بنیاد را برای راهپیمایان ۲۲ بهمن تبیین و تشریح کردند.

آشنایی راهپیمایان ۲۲ بهمن با کارویژه‌های جمعیتی بنیاد ۱۵ خرداد


بر پایه این گزارش، شبکه‌های پویا و نهال تلویزیون نیز امسال ارتباط زنده مراسم و مسابقات برگزار شده ویژه کودکان را در غرفه بنیاد ۱۵ خرداد ستاد اجرایی فرمان امام  برقرار کردند.

در مسابقاتی که ویژه خانواده‌های دارای سه فرزند و بیشتر برگزار شد نیز کارت خرید کالا از فروشگاه مثبت پنج به همه افراد خانواده های برنده اهدا شد.

انتهای پیام/

کد خبر 7479

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 4 =