سفر استانی مدیرعامل بنیاد برکت به کرمان/ افتتاح بزرگ‌ترین مدرسه کشور به نام برکت شهید حاج قاسم سلیمانی

مجتمع آموزشی برکت شهید حاج قاسم سلیمانی در کرمان به عنوان بزرگترین پروژه آموزشی سال جاری در کشور با حضور وزیر آموزش و پرورش و مدیر عامل بنیاد برکت افتتاح شد.

محمد ترکمانه مدیر عامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام در سفر به استان کرمان با حضور در گلزار شهدای کرمان و ادای احترام به مقام شهدای والامقام با اهدای گل بر سر مزار سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی حضور یافت.  

ترکمانه در این سفر یک روزه با مدیرکل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام کرمان دیدار کرد و ضمن بیان اقدامات بنیاد برکت در مناطق محروم استان کرمان، این استان را یکی از استان‌های محوری جهت حمایت از طرح‌های اشتغال‌زایی که ماموریت اصلی بنیاد برکت است عنوان کرد.  

مدیر عامل بنیاد برکت همچنین با حضور در جمع مجریان و تسهیل‌گران بنیاد برکت در استان کرمان ضمن قدردانی از طرح‌های اشتغال‌زایی ایجاد شده در استان کرمان بر گسترش طرح‌های اشتغال‌زایی در زمینه زنجیره سبز و آبی جهت تامین امنیت غذایی تاکید کرد.  

در این سفر مجتمع آموزشی ۴۱ کلاسه برکت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی که با مشارکت وزارت آموزش و پرورش و بنیاد برکت در شهرک شهرداری کرمان ساخته شده است به عنوان بزرگترین پروژه آموزشی سال جاری در سطح کشور با حضور وزیر آموزش و پرورش و مدیر عامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام افتتاح شد.

انتهای پیام/

کد خبر 7355

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 0 =