ایجاد هزار طرح اشتغال‌زایی در 10 شهرستان استان همدان

مجری برکت در استان همدان گفت: تا به امروز در حوزه طرح‌های اجتماع‌محور استان همدان به ویژه در بخش کشاورزی 1500 فرصت شغلی ایجاد شده است.

 بهنام بیگ‌محمدی مجری برکت در استان همدان با بیان اینکه امسال در استان همدان 3 هزار طرح در 10 شهرستان هدف‌گذاری شده بود، گفت: تا به امروز حدود یک هزار طرح به مرحله اجرایی رسیده و تا پایان سال هم 2 هزار طرح اجرایی خواهد شد.

وی ادامه داد: تا به امروز 650 واریزی از سوی بانک‌ها داشته‌ایم که برای این تعداد طرح تا به امروز 1500 نفر اشتغال ایجاد شده و 400 نفر هم به بانک‌ها معرفی شده‌اند که در حال پرداخت است و طبق بررسی‌های انجام شده تا پایان مهرماه هم هزار نفر با انجام اهلیت‌سنجی واریزی آنها انجام می‌شود.

بیگ‌محمدی با بیان اینکه بخش عمده‌ای از این طرح‌های اشتغال‌زایی در حوزه خیاطی و پوشاک بوده که اقدامات ویژه‌ای صورت گرفته است گفت: بنیاد برکت در  شهرستان‌های کبودرآهنگ و ملایر فعالیت‌هایی از جمله صنایع دستی، دامداری، کشاورزی و شیلات هم به صورت جدی ورود است.

وی با اشاره به ورود طرح‌های اشتغال‌زایی در بخش دانش‌بنیان افزود: تا به امروز 15 میلیارد تومان پرداختی در حوزه دانش‌بنیان داشته‌ایم که بخش عمده‌ای از آنها در حوزه کشاورزی (پرورش زنبور عسل) وسایل الکترونیکی بوده است.

کد خبر 7023

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 4 =