افتتاح بیمارستان سیار فوق تخصصی بنیاد احسان در هلیلان

بیمارستان فوق تخصصی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، در منطقه کم برخوردار هلیلان افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، دکتر 《محمد ودود حیدری》، در حین افتتاح این بیمارستان، اظهار کرد: ستاد اجرایی در راستای محرومیت زدایی و بخصوص در حوزه بهداشت و درمان با تمام توان پای کار است.

وی، با بیان اینکه در راستای محرومیت زدایی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم افزود: این بیمارستان فوق تخصص به منطقه کم برخودار هیلیلان ارائه خدمت خواهد کرد. 

حیدری، با تاکید بر اینکه اصل کار در ستاد اجرایی خدمت و انجام عمل درست و دقیق است، خاطرنشان کرد: این بیمارستان در بخش های درمانگاه، آزمایشگاه،  جراحی، دندان پزشکی داروخانه و سایر بخش ها با یک پکیج بیمارستانی کامل ارائه خدمت میکند.

مدیر کل سلامت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، ادامه داد: استان ایلام هرساله میزبان زوار بسیاری از سراسر کشور است و باید جهت توسعه زیرساخت‌ها به‌ویژه در بخش بهداشت و درمان مورد توجه بیشتری قرار گیرد.

وی افزود: نگاه نظام جمهوری اسلامی به مردم یک نگاه مبنایی و راهبردی است، زیرا اگر مردم نباشند نظام اسلامی محقق نخواهد شد و باید جهت رفاه مردم اقدامات مطلوب ارائه شود.

حیدری تصریح کرد: اقدامات بسیاری طی ۴۴ سال گذشته برای توسعه کشور و رفع مشکلات مردم انجام‌شده، اما بی‌شک این اقدامات باید افزایش پیدا کند و تلاش شود ضعف‌ها و کاستی‌ها مرتفع گردد.

حیدری با بیان این‌که ستاد اجرایی فرمان امام تلاش کرده خدماتی را در مناطق کم برخوردار ارائه کند گفت: در بحث بهداشت و درمان تلاش شده کمک‌کار مجموعه بهداشت و درمان باشیم و خوشبختانه در این حوزه اقداماتی مطلوبی انجام‌شده است.

کد خبر 5614

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 13 =