امضای تفاهمنامه توانمندسازی ۱۰۰ هزار معلم توسط بنیاد احسان و آموزش و پرورش

اولین گردهمایی دبیران عدالت آموزشی بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام در مشهد برگزار شد.

اختتامیه گردهمایی دبیران عدالت آموزشی بنیاد احسان با حضور معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام، معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش و مدیرعامل بنیاد احسان برگزار شد. 

معاون اجتماعی ستاد اجرایی فرمان امام در این مراسم گفت: وقتی از عدالت آموزشی صحبت میکنیم اولین کلمه عدالت است، عدالت موضوع اصلی حاکمیت است، هرچند کار های زیادی در این زمینه انجام شده است ولی هنوز عقب هستیم.

عسگری ادامه داد: سال هاست که ستاد اجرایی در زمینه ساخت مدرسه فعالیت دارند ولی وظیفه اصلی ما در ستاد اجرایی حل مسئله عدالت است به خصوص در بحث تربیتی، این تفاهم نامه نمونه ای از پیشرفت در این زمینه است.

وی افزود: حل مشکلات کشور از جمله عدالت هیچ راهی ندارد، جز تکیه و اعتماد به گروه های جهادی و مردمی، چون این گروه ها علاوه بر تخصص از مشکلات اداری هم در امان هستند.

نجفی معاون ابتدایی وزارت آموزش و پرورش نیز در خصوص این تفاهم نامه گفت: آموزش و پرورش مشکلات بسیار زیادی دارد ولی با نقشه واحد، تعامل بیشتر و کار جهادی میتوانیم کار های بزرگی انجام دهیم.

سعید سلیمانی مدیرعامل بنیاد احسان در خصوص عملکرد بنیاد احسان در زمینه عدالت آموزشی در این مراسم گفت: در بنیاد احسان هدف ما حمایت همه جانبه از گروه های جهادی است چون کار جهادی سرمایه اجتماعی می‌سازد.

کد خبر 5112

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 7 =